O nás

Úvod InfoO nás

O regionální produkty se zajímáme již velmi dlouho. Zdá se nám úžasná myšlenka podpory regionů za pomoci značky Regionální produkt. Rádi bychom také podpořili náš region a to konkrétně Českosaské Švýcarsko.  

 

Prodáváme produkty ověřených  společností, které mají české majitele žijící v této oblasti. Věříme ve vysokou kvalitu těchto produktů a také v to, že si produkty z našeho regionu své zákazníky naleznou. Chtěli bychom dosáhnout lepší dostupnosti našich oblíbených produktů a pro zákazníky udělat alespoň něco navíc.

 

Rádi bychom vám představili produkty od společnosti Nobilis Tilia s.r.o., Eoné s.r.o., sídlících s centru národního parku Českosaské Švýcarsko. Dalšími firmami, které Vám představíme jsou Hoza s.r.o. a Mydlárna Rubens. 

 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výběru produktu, jeho používání či složením produktu, vás budeme rádi informovat. Stačí nám ponechat zprávu na emailu obchod@stromys.cz. Jestliže jste nenalezli svůj oblíbený výrobek na našich stránkách, napište nám a pokud to bude v našich silách, tak se to pokusíme vyřešit k vaší spokojenosti. 

 

Přejeme vám příjemné nakupování.

Copyright 2015 - 2022 © Stromyš